Çalışma Saatleri: Hafta içi 09:00-19:00
Rezervasyon Şartları ve Sözleşmesi

Rezervasyon Şartları ve Sözleşmesi

REZERVASYON SÖZLEŞMESİ

 1. Sözleşmede Taraflar ve Amaç
  1. Bu sözleşmede villayı, apartı, yazlığı (mülk) kiralayan MÜŞTERİ ve villayı, apartı, yazlığı kiraya veren ''İPEKTUR Seyahat İnş. Eml. Tur. Ltd. Şti."  ACENTE olarak belirtilecektir. (www.villadatatilkeyfi.com )
  2. Bu sözleşmenin amacı; misafir ile acente arasındaki ilişkilerin çerçevesini ve kurallarını belirlemektir. Sözleşme kapsamında; rezervasyon ve ödeme adımları, kiralanan villa, apart veya yazlığa (sözleşmenin ilerleyen kısımlarında “mülk” olarak anılacaktır) giriş çıkış kuralları, kiralanan mülkün yatak kapasitesi, temizlik bakım ve ekstra hizmetler, evcil hayvan bulundurma ve sigara, fiyat ve ödeme, rezervasyon iptali durumunda iade şartları, iptal koşulları, rezervasyon tarihi değişikliği kuralları, hasar depozitosu, yüzme havuzu kuralları, fatura ve vergi sorumlulukları, müşteri genel sorumlulukları, olağanüstü durumlar, şikayet ve olumsuzlukların çözümü, gizlilik ve güvenlik politikamız, ACENTE sorumlulukları, özel ve önemli bilgiler, uyuşmazlıkların çözümü konularını konuları detaylı olarak belirtilmiştir.     
  3. www.villadatatilkeyfi.com web sayfasında bulunan mülklerden herhangi biri için web sayfamız üzerinden veya telefon yolu ile ya da elektronik posta yolu ile rezervasyon yaptıran müşteri ve beraberindekiler aşağıdaki şartları önceden kabul etmiş sayılırlar. Aşağıdaki şartların her hangi birine aykırı davranış ACENTE’nin rezervasyonu tek taraflı olarak iptal etme, müşterinin kiraladığı villa, apar, yazlığı terk etmesini isteme, alınan kaparo, depozito kira bedelini iade etmeme ve ödenmemiş olan kira bedelinin tamamını talep etme hakkı verir.
 2. Rezervasyon ve Ödeme
  1. www.villadatatilkeyfi.com adlı web sitemizde bulunan mülklerimiz için web sayfamızda bulunan rezervasyon formu, SMS, telefon yolu ile veya elektronik posta ile ön rezervasyon yapılabilmektedir. ACENTE kiralama şartları kiralamak istediğiniz mülkümüzü kiralayacağınız tarihleri belirtip, sizden gerekli rezervasyon bilgilerini alarak ön rezervasyon işleminizi yapmaktadır. Ön rezervasyon sonrasında ACENTE  mülk için toplam tutarın %15 ila 50'sini kaparo (ön ödeme) olarak talep etmektedir. Ön ödeme kaparo  6 saat içinde ödendiği takdirde mülk adınıza rezerve edilir, ilgili tarihler rezervasyon takviminde satışa kapatılır ve tatilinizin başlangıç gününe kadar sizin için bekletilir. Rezervasyon detayları ödemeniz gereken kaparo tutarı ve banka hesap numaramız elektronik posta yolu ile veya SMS yolu ile tarafınıza bildirilecektir. Kaparo 6 saat içinde havale, eft ve kredi kartı ile ödenebilir. Kaparo alındığında en geç 1 iş günü içinde tarafınıza yazılı olarak rezervasyon onayı ve ödeme detayları gönderilecektir. Kaparonun belirtilen süre içerisinde ödenmemesi durumunda ACENTE müşteriye bilgi vermeden ön rezervasyonu iptal etme ve yerine başka rezervasyon alma hakkını kullanabilecektir.
  2. Rezervasyon ve ödeme onayından sonra kalan ödeme mülke giriş gününde ACENTE’nin görevlendirdiği kişiye/görevliye nakit olarak ödenir. Mülke girişte sizlerden web sitemizde ve rezervasyon formunda belirtilen tutarda hasar depozitosu alınacaktır. Bu ücret çıkış yapacağınız saatten 10 dakika önce yapılacak olan genel kontrolde herhangi bir aksaklık veya hasar olmaması durumunda tarafınıza iade edilir.

Yukarıdaki sebeplerden oluşabilecek mağduriyetlerin önlene bilmesi için bu tutarların tatil evinize giriş günü nakit olarak yanınızda hazır bulunmasını önemle rica ederiz.     

 

 1. Mülke Giriş/Çıkış 
  1. Rezervasyon giriş günü kiralanan mülke giriş saati en erken 16:00 ve en geç 22:00'dır. Müşteri belirtilen saatler dışında giriş yapmak için önceden bilgi vermeli yaklaşık giriş saatini bildirmeli ve onay almalıdır. Müşteri giriş saatini bildirmeden onay almadan belirtilen saatler dışında mülke giriş yapamaz. Belirtilen saatlerde müşteri gelmez ise giriş saatlerine uyulmadığı takdirde bir gün sonra sabah ACENTE'nin mesai başlangıcında (09:00) giriş yapabilir. Müşterinin belirtilen saatten önce veya belirtilen saatten sonra gelmesi durumunda mülke giriş yapamamasından kaynaklanan sorunlardan, gece konaklamasından, konaklama yeri bulamamasından vs. problemlerden ACENTE kesinlikle sorumlu tutulamaz. Müşterinin geceyi geçireceği yeri kendi bulması ve konaklama ücretini kendi ödemesi gerekmektedir. ACENTE bu durumlardan kesinlikle sorumlu tutulamaz.
  2. Rezervasyon sonunda çıkış saati tüm bölgelerimizde en geç sabah saat 10:00 dur. Tatil planlarında her iki tarafında mağdur olmaması için bu saatlere uyulmasını önemle hatırlatırız. Erken çıkış yapılmak istenmesi durumunda tarafımıza 24 saat önceden bilgi verilmesi gerekmektedir. Yoğunluk nedeni ile mülkten kontrolü yapılmadan müşterinin çıkış yapması durumunda hasar depozitosu müşterinin bildireceği bir banka hesabına gönderilecektir. Müşterinin kendi isteği ile mülkü erken terk etmesi  durumunda konaklama  ücret iadesi yapılmayacaktır.
 2. Mülkte Konaklayacak Kişi Sayısı ve Kapasite Aşımı
  1. Mülklerimizde web sayfamızda belirtilen kapasitenin üzerinde ya da rezervasyon aşamasında belirtilen kişi sayısının üzerinde misafir kesinlikle kabul edilmemektedir. Bu kapasiteye çocuklar ve bebekler dahildir. Rezervasyon kesinleştikten sonra müşteri tarafından kişi sayısında bir değişiklik yapılmak istenirse villadatatilkeyfi.com 'a yazılı olarak başvurulacak ve mülkün kapasite durumuna göre ACENTE uygun görüldüğü takdirde bu değişiklik onaylanacaktır.
  2. Kişi sayısının konaklama kapasitesini aşması durumunda müşteriden kapasiteyi aşan her kişi için kiralama toplam ücretinin www.villadatatilkeyfi.com sitesinde belirtilen kişi kapasitesi sayısına bölünmesi ile elde edilen tutar ilave ücret olarak talep edilecektir.
  3. Kiralanan mülke giriş yapıldıktan sonra rezervasyon listesinde belirtilenler haricinde misafir kabul edilmesi kesinlikle yasaktır. Belirtilen misafirler dışında konaklayan kişiler tespit edildiği durumlarda ACENTE izinsiz ve fazladan kabul edilen misafirlerin mülkü terk etmesini isteme, rezervasyonu  tamamen iptal etme veya kiralama döneminin sona ermesini beklemeden mülkün tamamen boşaltılmasını talep etme, ücretin tamamını ve ekstra ücret talep hakkına sahiptir.
  4. Mülkün kiralanması sırasında müşteri beyanı doğrultusunda işlem yapılmakta olup müşteri vermiş olduğu bilgileri doğru ve eksiksiz olduğunu beyan eder bu hususta doğacak tüm sorumlulukları kabul eder.
 3. Mülk Temizlik Bakımı ve Ekstra Ücretler
  1. Günlük, haftalık, aylık  mülk kiralama fiyatlarına giriş temizliği dahildir. 14 Gün ve üzeri konaklamalarda haftalık temizlik havlu/çarşaf vb. değişimi fiyatlara dahildir. Bunun haricinde talep edilecek her türlü temizlik ve havlu/çarşaf vs. değişimi ekstra ücrete tabidir. Her gün sabah erken saatlerde havuz ve bahçe bakımları yapılmakta olup kiralama sürecinde mülkte her hangi bir teknik sorun yaşanırsa ACENTE tarafından giderilecektir. Sorun yaşanan mülkün havuz, bahçe ve diğer ekipmanın bakım onarım yapılabilmesi için görevli ilgili personelin mülkün bahçesine ya da içine girmesi gerekmektedir. Bu hizmetlerin aksamadan yerine getirilebilmesi için müşteri görevli personelin gerekli durumlarda tatil evine girmesine müsaade etmelidir.
  2. Web sitemizde yer alan ilanlarımızın detay kısmında aksi belirtilmediği takdirde mülklerde elektrik, su, tüp gaz, havuz aydınlatması, internet bağlantısı ve klima kullanımı fiyatlara dahildir. Havuz aydınlatması, klima ve internet bağlantısı her mülkümüzde standart olarak mevcut olmayabilir. Bu nedenle kiraladığınız mülkün özelliklerini ilan detayları sayfamızdan dikkatle incelemenizi tavsiye etmekteyiz.
 4. Evcil Hayvan Bulundurma
  1. Web sayfamızda belirtilen evcil hayvan izinli mülklerimiz haricinde kesinlikle evcil hayvan kabul edilmemektedir. Evcil hayvan izinli olmayan mülklere evcil hayvan getirilmesi durumunda mülke kesinlikle giriş yapılmaz.  
  2. Tüm mülklerimizin kapalı alanlarında sigara içmek kesinlikle yasaktır.
 5. Fiyat ve Ödeme
  1. www.villadatatilkeyfi.com adresimizde bulunan ilanlarımızda mülklerimizin kiralanmasına ilişkin günlük, haftalık fiyatlar belirtilmiştir. Aylık kiralamalar için lütfen www.villadatatilkeyfi.com web sitesi aracılığıyla veya telefon ile bize ulaşınız.
 6. Rezervasyon Ödeme İptal ve İade Şartları
  1. Giriş tarihine 30 günden daha az süre kalması durumunda yapılan iptallerde ön ödeme tutarının tamamı ev sahibine gönderildiön ödemeği için size herhangi bir geri ödeme yapılmaz. Misafirin kendisinin veya 1. derece yakınının ölmesi, yoğun bakımda bulunması, ülkede savaş hali, kanun ile seyahatlerin durdurulması, olağanüstü hal ilan edilmesi durumlarına bu kural uygulanmaz. Yukarıda belirtilen olağanüstü durumların müşteri tarafından belgelenmesi ve ACENTE’ye bildirilmesi şarttır. Belgelenmemesi durumunda keyfi iptal talebi olarak değerlendirilecek ve tarafınıza herhangi bir ödeme yapılmayacaktır. 
  2. Misafir tatil başlamadan tatil programını iptal edebilir. Misafir iptal başvurusunu ACENTE’ye (www.villadatatilkeyfi.com )'a yazılı olarak yapmak zorundadır. Yazılı yapılmayan bildirimler kabul edilemez. İptal durumunda ACENTE'nin tatil ile ilgili olarak aldığı yaptığı hazırlıkların ve masrafların karşılanması amacıyla iptal başvurusunun ne zaman yapıldığına bağlı olmak üzere aşağıda belirtilen ücretleri talep edecektir.
  3. İptal Koşulları

a ) Rezervasyon için gönderilen kaparo ön ödemenin iadesi yoktur.

b ) Tatil başlangıcından önceki 30. güne kadar olursa müşteri toplam tatil tutarının %35'ini.

c ) Tatil başlangıcından önceki 29. ve 15. günler arasında olursa müşteri toplam tatil bedelinin %50'sini.

d ) Tatil başlamadan önceki 14. gün ile tatil başlangıcı olan gün arasında olursa veya müşteri hiç gelmezse, müşteri tatil tutarının %100'ünü ödemek zorundadır.

 1. Müşterinin kendi isteği doğrultusunda mülkün toplam ödeme tutarının tamamını ACENTE’ye ödemesi durumunda (Eft, Havale, Peşin, Kredi Kartı) ödeme yaptığı andan itibaren mülke girişe 30 gün kalıncaya kadar yapılan iptallerde ödenmiş olan tutarın %35 (yüzde otuz beşi) kesilecek ve ACENTE hesabında kalacaktır. Geri kalan %65 (yüzde altmış beş'i) bildireceği hesaba iade edilecektir. İade masrafları da bu para içinden kesilecektir. Çünkü ödemenin %35'i mülk sahibine ön ödeme olarak yapılmıştır.
 2. Herhangi bir nedenle mülk rezervasyonunun ACENTE tarafından iptal edilmesi durumunda bu durum en kısa zamanda müşteriye bildirilecektir. Eğer portföyümüzde aynı tarihlerde müsait eş değer bir mülk var ise müşteriye önerilecektir. Müşterinin onaylamaması halinde alınan ücret tamamen iade edilecektir.
  9. Rezervasyon ve Tarih Değişikliği

www.villadatatilkeyfi.comn  üzerinden yapmış olduğunuz rezervasyonlarda değişiklik yapma hakkınız bulunmaktadır. Bu değişiklikler için aşağıda belirtilen kurallara uymanız zorunludur. 

 Bu kurallar;

 a ) Değişiklik talebi sadece rezervasyon yapılan mülk için talep edilebilir. Rezervasyon değişikliği talebi ACENTE ve mülk sahibinin onayı sonucunda geçekleşir. Değişiklik talebinin uygun bulunması veya ret edilmesi temelde mülk sahibinin tasarrufundadır.

b ) Değişikliklerden dolayı oluşabilecek fiyat farkından dolayı ödeme tutarının değişmesi durumunda müşteri ek ödemeyi kabul eder. Değişiklikten dolayı ödeme tutarında eksi yönde fark oluşursa ilgili tutar giriş sırasında yapılacak ödemeden düşülür. Böylece müşteri mağduriyeti oluşması engellenir.

c ) İlk rezervasyon sırasında promosyon kullanılmış veya indirim yapılmış ise değişim sırasında bu promosyon ve indirim iptal edilir. Yeni oluşturulacak rezervasyonda geçerlilik göstermez.

d ) Rezervasyon tarihi değişikliğinde 8.3. maddesinde yer alan tarih şartları geçerlidir. Bu bağlamda rezervasyon değişikliği talebinizi mülke giriş tarihinizden 30 gün öncesine kadar yapabilirsiniz. Mülke giriş tarihinize 30 günden daha kısa bir süre kalmış ise tarih değişikliği yapmanız mümkün değildir. Aksi durumda adınıza rezerve edilmiş tarihlerin kalan kısa süre içinde tekrar satılması ya çok zor olmakta ya da hiç mümkün olmamaktadır. Bu durumun oluşturacağı mağduriyetin engellenmesi için bu süre kısıtlaması konulmuştur.

 1. Hasar Depozitosu
  1. www.villadatatilkeyfi.com  sitemizde bulunan mülklerin özelliklerine göre hasar depozitosu tutarları farklılık göstermektedir. Rezervasyon aşamasında tarafınıza gönderilen rezervasyon formunda ödeme bilgileri kısmında depozito  miktarı belirtilmektedir. Hasar depozitosu müşteriden kiraladığı mülke giriş günü nakit ve sözleşmeye yazılı şekilde tahsil edilecektir.
  2. Bu depozito çıkış günü yapılan kontroller sonrasında, girişte sağlam teslim edilen araç, gereç, demirbaş vb. eksiksiz ve sağlam olması durumunda tamamen iade edilecektir.
  3. Müşterinin sözleşmede belirtilenden erken bir saatte mülkten ayrılmak istemesi veya yoğunluk nedeni ile çıkış kontrolünün yapılamaması durumunda çıkış sonrası yapılacak kontrol sonucuna göre depozito müşteriden alınacak bir hesap numarasına gönderilecektir. Mülkte oluşan hasar alınan depozito miktarını aşmakta ise müşteriden bu hasarı ödemesi istenecek aksi durumlarda yasal yollara başvurulacaktır.
 2. Yüzme Havuzları Kullanımı 
  1. Mülklerin yüzme havuzu ısıları hava durumuna ve mevsimsel sıcaklığa göre değişkenlik gösterebilmektedir. Mülkü kiralayan müşteri havuzun soğuk olmasından dolayı havuza girememesinden ve bu yüzden havuzu kullanamamasından ACENTE kesinlikle sorumlu tutulamaz. Mülkü kiralayacak olan müşteri kiralayacağı tarihte hava durumu bilgisini öğrenmek için  Devlet Meteoroloji Genel Müdürlüğü  web adresini ziyaret edebilir ya da telefon ile bilgi alabilirler.
 3. Fatura ve Vergi Sorumlulukları
  1. ACENTE iştiraki olan www.villadatatilkeyfi.com  web sayfasında yayımlanan hiç bir mülk ACENTE’ye ait öz mal değildir. Her mülkün sahipleri farklı şahıs, kurum, şirketlerdir. Farklı şahıs, kurum ve şirketlere ait olan bu mülkleri müşterilere kiralamak için ''İPEKTUR Seyahat İnş. Eml. Tur. Ltd. Şti." aracı bir ACENTE’dir. Bu nedenle ''İPEKTUR Seyahat İnş. Eml. Tur. Ltd. Şti." sadece aracılık (komisyon) faturası kesmekle yükümlüdür. Yani müşterinin ödediği ön ödeme ücretinden belirli bir aracılık hizmeti tutarı alır ve bu tutara fatura keser.
  2. Geri kalan tutar mülk sahibine tarafınızdan ödendiği için bu tutara fatura kesemez. ACENTE komisyonu dışında kalan ödemeleriniz mülk sahibinin sorumluluğundadır. Bu nedenle ''İPEKTUR Seyahat İnş. Eml. Tur. Ltd. Şti." sadece kendi tahsil ettiği tutara karşılık fatura kesmekle yükümlüdür. Üçüncü şahısların, kurumların, kişilerin, şirketlerin tahsil ettiği tutar için fatura kesemez. Bu durumdan kesinlikle sorumlu değildir. Sorumlu tutulamaz.
 4. Müşteri (Kiracı-Tatilci) Sorumlulukları
  1. Müşteriler mülkte bulunan ve  kendilerine sağlam çalışır durumda teslim edilen, tüm elektrikli ve elektronik eşyaları, mobilya vb. diğer  araç gereçleri, havuzu, bahçe mobilyalarını temiz kullanmakla ve bozup kırmadan teslim etmekle yükümlüdür. Yine de herhangi bir arıza veya kırılma söz konusu olursa mülk sahibine bildirmekle zorundadır.
  2. Müşteriler kendilerine temiz teslim edilen tüm mutfak eşyaları vb. gereçleri aynı şekilde temiz bırakmak zorundadır.
  3. Çıkış günü mülkte tüm çöpler atılmış ve bulaşıklar yıkanmış şekilde teslim edilmelidir. Ayrıca diğer durumlarda mülkün aşırı şekilde kirli ve pis bırakılması halinde temizlik ücreti tutarı hasar depozitosundan kesilecektir.
  4. Kiralanan mülkte oluşan her hangi bir hasar durumunda müşteri ACENTE’ye  bilgi vermekle yükümlüdür.
  5. Müşterilerin konakladıkları süre içinde mülke verecekleri her türlü hasar ziyan zarar ve kaybettikleri her türlü eşyanın bedeli hasar depozitosu var ise bu tutardan düşülecek hasar depozitosu yok ve ya bu zarar depozito miktarını aşmakta ise müşteriden nakit olarak ödeme talep edilecektir. Müşterinin ödemeyi ret etmesi durumunda yasal yollara başvurulacaktır.
  6. Müşteri ve misafirleri toplumsal ve ahlaki kurallara uymaya, çevreyi rahatsız edecek şekilde gürültü yapmamaya, yüksek sesle müzik dinlememeye, ülkemiz Türkiye Cumhuriyeti kanunlarınca yasaklanan ve suç teşkil eden davranışlarda bulunmamaya zorunludur. Böyle bir eylemin tespit edilmesi durumunda güvenlik güçlerine bilgi vermek yükümlülüğümüzdür.
  7. Bu gibi nedenlerden dolayı müşteri ve misafirleri hakkında ACENTE’ye bir şikayet gelmesi durumunda müşteriden rezervasyon süresi dolmadan mülkü boşaltmasını isteme hakkına sahiptir.
  8. İnternet sayfamızda belirtilen ve muhafazakar (havuzu dışarıdan görünmeyen villa ve yazlıklar) olarak tanımlanan mülklerde konaklayacak olan müşterilerimizin % 100 'lük görünmezlik garantisini ACENTE veremez. Görünmezlik konusunda müşteriler kendi mahremiyetlerini kendileri sağlamak durumundadırlar. Bu durumlarda ACENTE sorumluluk kabul etmez kesinlikle sorumlu tutulamaz.
  9. Müşteri mülke girişte ACENTE’nin düzenlemiş olduğu kira sözleşmesini okuyup anlayıp imzalamak zorundadır. İmzalamaması halinde daha önce ödenen tüm ücretler müşteriye iade edilmeyecektir ve konaklaması yaptırılmayacaktır. Kira tek taraflı olarak fesih edilecektir. ACENTE sözleşmedeki tüm bedelleri talep etme hakkına sahiptir. Bu sözleşmenin 1 nüshasını sitemizden alabileceğiniz gibi giriş günü ACENTE yetkilisinden de isteyebilirsiniz.
 5. Olağanüstü Durumlar
  1. Olağanüstü durumlarda ''İPEKTUR Seyahat İnş. Eml. Tur. Ltd. Şti." ve müşteri hiç bir yasal sorumluluk altına girmeden bu sözleşmeyi karşılıklı olarak fesih edebilir. Bu durum ülkedeki savaşlar, konaklama yapılacak bölgedeki doğal afetler, ülke genelinde salgın hastalıklar olarak değerlendirilecektir.
 6. Şikayetler ve Olumsuzluklar
  1. Müşteriler mülkte konakladıkları süre içinde şikayetlerini ACENTE’ye bildirebilir. Şikayet konusu tarafımızca incelenecek ve gereken tedbirler derhal alınacaktır. Konaklama süresinde bildirilmeyen, konaklama bittikten ve mülkten ayrıldıktan  sonra yapılacak şikayetlerden firmamız kesinlikle sorumlu tutulamayacaktır.
 7. Gizlilik ve Güvenlik Politikası
  1. ''İPEKTUR Seyahat İnş. Eml. Tur. Ltd. Şti." gizlilik ve güvenlik politikası gereği ilgili mevzuatta tanımlı olan haller haricinde kişisel bilgi ve verileri herhangi bir şirkete veya üçüncü kişilere kesinlikle vermeyecektir. Bu bilgi ve verileri firmamız üçüncü  kişilere kesinlikle satmamaktadır. Kişisel bilgiler ad, soy ad, adres, telefon, e-posta vb. detaylar müşterileri tanımlamak için kullanılan bilgilerdir. ''İPEKTUR Seyahat İnş. Eml. Tur. Ltd. Şti." kişisel bilgileri gizli tutar, gizliliğin sağlanmak ve sürdürülebilmek, üçüncü bir kişiye ifşasını engellemek için gerekli tedbirleri almayı ve özen göstermeyi taahhüt eder.
 8. ACENTE Sorumlulukları
  1. Kiralanan mülkün belirlenen tarih ve saatte temiz, kullanıma hazır olarak müşteriye teslim edilmesinden ACENTE sorumludur.
  2. Tatil evine girişte aksak, bozuk, çalışmayan her hangi bir eşya var ise müşteri tarafından bize bildirilmeli ve bu aksaklıkların giderilmesi talep edilmelidir. ACENTE aksaklıkları mülk sahibine veya ilgili şirkete bildirecek en kısa sürede bu aksaklıların giderilmesini sağlayacaktır. ACENTE aksaklığın giderilmesinden sorumlu değil, aksaklığın giderilmesine yardımcı olmakla sorumludur. Zamanında bildirilmeyen aksaklıklardan firmamız sorumlu değildir. 
  3. ACENTE mülk sahibi ile müşteri arasında aracı durumundadır. Bu nedenle oluşabilecek aksaklıkların giderilmesinden mülk sahibi sorumludur. Bunun haricinde ortaya çıkabilecek ve müşterilerin kendi sorumluluklarında olan hiç bir kaza, hastalık, yaralanma, havuzda boğulma, ölüm, hırsızlık, yangın vb. olaylardan ve kazalardan ACENTE sorumlu tutulamaz.
  4. Ayrıca müşterinin kiraladığı tatil evine ulaşmasında, geri dönüşlerinde, tatil sırasında üçüncü şahıslardan/firmalardan alacakları gezi, alışveriş, yiyecek-içecek, eğlence, ulaşım, seyahat rehberlik hizmetleri vb. hizmetlerden doğacak sorunlardan ACENTE  kesinlikle sorumlu tutulmayacaktır.
 9. Önemli Bilgiler 
  1. Kiralanan mülke giden yolların bozuk, yokuş yukarı, stabilize, ıslak zemin olması vb. gibi durumlardan ACENTE sorumlu değildir.
  2. Kiralanan mülke ulaşım sırasında oluşabilecek kaza vs. her türlü olumsuzluktan firmamız ACENTE kesinlikle sorumlu tutulamaz.
  3. Bazı mülklerin inşasında ve mimarisinde kullanılan farklı malzemeler (sedir ağacı, çam ağacı, plastik ürünler, bahçede veya tatil evi içinde kullanılan bitki vb.) müşteriyi sağlık yönünden veya psikolojik yönden rahatsız etmesi durumunda bu olaydan firmamız ACENTE  kesinlikle sorumlu tutulamaz.
  4. Tüm tatil evlerimizde konaklayacak olan müşterilerimize özel araç lazım olacaktır. Müşterinin kiraladığı tatil evine ulaşımı kendi sorumluluğundadır. Firmamız kesinlikle sorumlu tutulamaz.
  5. Müşteri her hangi bir  firma ve şahıslardan taksi, transfer aracı ve ya kiralık araç temin edebilir. Bu hizmetlerde ACENTE’nin bir tasarrufu bulunmamaktadır. Tamamen müşterinin kendi sorumluluğundadır.
  6. Müşteri kiralamış olduğu mülkün coğrafi konumundan dolayı memnuniyetsiz kalması durumunda firmamız sorumlu tutulamaz.
  7. Web sitemiz üzerinden kiralanacak olan mülkün konumu Google Harita üzerinden yaklaşık olarak işaretlenmiştir.
  8. Müşteri kiraladığı mülke ulaşımı sırasında özel veya kiralamış olduğu aracının zarar görmesinden dolayı firmamız sorumlu tutulamaz.
  9. Web sitemiz de bulunan ilanların mesafelerini gösteren uzaklıklar yaklaşık olarak yazılmıştır. Sakınma payı az da olsa vardır. Müşteri bunu göz önüne almayı kabul eder.
  10. Kiralanan tatil evinde bulunan havuzda oluşacak boğulma, düşme sonucu travma gibi oluşacak tüm kazalardan ACENTE sorumlu tutulamaz.
  11. Kiralanan tatil evinde oluşabilecek müşterinin sebep olduğu olaylardan yangın, elektrik kaçağı, tüp kaçağı ve bunun sonucunda oluşacak ölüm ve kazalardan, telefon ve internet sağlayıcısından kaynaklanan telefon ve internet kesilmesi elektrik şirketlerinden kaynaklanan elektrik kesintilerinden ACENTE sorumlu tutulamaz.
  12. Web sitemizde yayınladığımız mülklere ait resimler ve teknik bilgiler bire bir aynıdır. Sitede göründüğü gibi olmadığını, sitede daha iyi göründüğünü, sitede daha büyük olduğu vb. gibi iddialar kabul edilmez ve firmamız sorumlu tutulamaz.
  13. Müşteriyi akrep, böcek sokması, köpek ısırması vb. olaylardan dolayı firmamız sorumlu tutulamaz.
  14. Rezervasyon aşaması ve sonrasında cenaze, ölüm, düğün, sağlık problemi, kaza, kamu veya özel şirket personellerinin izin iptali vb. durumlarda kiralama şartları geçerlidir, ilgili maddeler uygulanır.

       Müşteri ve yanında gelenler yukarıda açıkça belirtilmiş olan tüm koşulları kabul etmiş olup bu ve benzeri bahaneleri üreterek kira sözleşmesini fesih çabasına girmesi durumunda 'ACENTE sözleşmeyi tek taraflı fesih etme hakkını ve sözleşme bedeli talep etme hakkını saklı tutar.

 1. Uyuşmazlıklar ve Çözümü
  1. Bu sözleşme kapsamına giren konu ve kapsamlar ile ilgili ortaya çıkabilecek her türlü anlaşmazlıklarda Fethiye İcra Daireleri ve Mahkemeleri yetkilidir.

www.villadatatilkeyfi.com sitemizde yer alan mülklerden her hangi birine rezervasyon yapan, yaptıran müşteriler yukarıdaki şartların tamamını kabul etmiş sayılırlar. Bu şartların her hangi birine aykırı davranış ''İPEKTUR Seyahat İnşaat Emlak Turizm Limited Şirketi’ne (www.villadatatilkeyfi.com ) rezervasyonları tek taraflı iptal etme, geri ödeme yapmama ve ücretin tamamını talep etme hakkı verir.

 

Whatsapp
Müşteri Temsilcileri
REZERVASYON OLUŞTUR
Tarihler Müsait
Giriş Saati : Çıkış Saati :
Konaklama Tutarı :
Elektirik Ücreti :
Temizlik Ücreti :
Toplam Tutar :
Ön Ödeme :
Girişte Kalan :
UYGUNLUK TAKVİMİ
MüsaitMüsait
DoluDolu
Ödeme BekliyorÖdeme Bekliyor
Giriş-ÇıkışGiriş-Çıkış
Özellik Özellik
Genel Özellikler
Mutfak Bilgileri
Salon Bilgileri
Havuz Bahçe Bilgileri
Şömine
Özel Bahçeli
Full Eşyalı ve Mobilyalı
Isıtmalı Havuz
İnternet Bağlantısı
Jakuzi
Balkon/Deck/Teras
İç Mekan Havuz
Otopark / Park Yeri
Yatak Sayıları
Manzara
Deniz
Dağ
Şehir
Doğa
Bluetooth Ses Sistemi
Engelli Dostu
Sıradışı Mimari
Sauna
Buhar Banyosu
Bebek Yatağı
Özel Havuz